Kurumsal Bilgilerimiz
Yıllardır PVC Sektöründe hizmet veren firma yöneticimiz Özer YILMAZ, mesleki tecrübesini WİNSA Kalitesi ile birleştirerek Nevşehir Kozaklı Winsa Üretici bayisi olarak ÖZERPEN YAPI markası ile hizmet vermektedir.

Başta Pvc Kapı ve Pencere sistemleri olmak üzere Panjur, Cam Balkon, Pvc Ters Tavan, Sineklik ve Alüminyum Doğrama seçenekleri ile yapı sektörünün bir çok ihtiyacını tek noktadan karşılayarak hem müşterilerine daha ekonomik çözümler sunmakta hemde hizmet çözümünde kolaylıklar sağlamaktadır.

Amacımız, kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek yaşam alanlarınıza taşımak ve konforunuzu arttırmaktır.

WİNSA Yetkili Üretici Bayii ÖZERPEN YAPI olarak; kaliteli üretimin ancak ve ancak teknolojinin ve mevcut kaynakların en etkin şekilde kullanılması ile mümkün olacağının bilincindeyiz.

Bu bağlamda Kozaklı’ da kurulu bulunan kendi atölyemizde bu anlayışımızdan ödün vermeksizin çalışmaya ve üretmeye devam ediyor, WİNSA markası ile lanse ettiği PVC Pencere ve Kapı Sistemlerini Kozaklı ve Civar İllerdeki tüm sektörlerle tanıştırıyoruz.

Hedefimiz;

güzel dostluklar kurmak ve memnun ayrılan müşterilerimizi devamlı kılmaktır. Bunun en önemli yolu da yaptığımız işi kaliteli, zamanında ve uygun fiyatla müşterilerimize sunmaktır.

Winsa Bayisi Özerpen Yapı olarak, Nevşehir Kozaklı İlçesinde, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en uygun çözümler sunmayı ve keyifli yaşam alanları oluşturmayı amaçlamaktayız.